•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2022
Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Alicja Bulera w kadrze narodowej

Wychowankowie LUKS Kwisa Leśna stanęli na podium Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim w Krakowie, zapewniając sobie start w kadrze narodowej.W miniony weekend (17-19.05) w Krakowie w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Kolna" odbyły się Mistrzostwa Polski i jednocześnie ostatnie kwalifikacje do kadry Polski w slalomie kajakowym. Na podium stanęło wielu wychowanków leśniańskiego klubu LUKS Kwisa, obecnie trenujących w AZS AWF Kraków i SMS Kraków. Mistrzostwo Polski w C1 zdobył Kacper Sztuba, a w konkurencji C2 Mix brązowy medal wywalczyli Alicja Bulera i Wojciech Fabijański. W zespole Kacper Sztuba wraz z bratem Igorem i Grzegorzem Majerczakiem zajęli pierwsze miejsce zdobywając tytuł Mistrzów Polski. Alicja Bulera w zespole zdobyła wicemistrzostwo Polski.

Zwycięstwami w kwalifikacjach Kacper Sztuba, Igor Sztuba i Alicja Bulera zapewnili sobie miejsca w kadrze narodowej.

Już w czwartek seniorzy wyjeżdżają na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Pau we Francji, zaś pod koniec września (25-29) w La Seu d'Urgell rozegrane zostaną mistrzostwa świata. Trzymamy kciuki !

Na torze w Krakowie nie zabrakło też najstarszego zawodnika Bogdana Sztuby - na co dzień pełniącego obowiązki trenera LUKS Kwisa Leśna. Został on również zauważony przez portal Onet, o czym mogliśmy przeczytać w artykule MP w kajakarstwie górskim: 55-latek wykuwa talenty i sam wciąż startuje

Wychowankowie klubu to nie tylko zawodnicy, ale także szkoleniowcy, sędziowie i działacze przy PZKaj. Łukasz Dudziński obecnie trenuje kadrę narodową, a Jacek Sztuba zasiada w zarządzie Polskiego Związku Kajakowego.

Jak widzimy LUKS Kwisa Leśna to dobra droga do sportowego sukcesu.

Źródło: eluban.plDołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2022          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u