Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona PobiednejDzień Strażaka

8 lipca 2014 r.W dniu 28 czerwca 2014 roku o godz. 10.00 na leśniańskim Rynku rozpoczęły się uroczystości związane z Dniem Strażaka. W uroczystości udział wzięły jednostki OSP z Leśnej, Pobiednej, Grabiszyc, Szyszkowej, Świecia, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy OSP w Pobiednej, oraz zaprzyjaźnione jednostki z Czech: OSP z Novego Mesta i Jindrichovic.

Uroczystość uświetnili goście z Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu, przedstawiciele władz samorządowych Gminy Leśna, radni i mieszkańcy.W okolicznościowym przemówieniu Burmistrz Leśnej Jan Surowiec podkreślił rolę ofiarnej służby strażaków, ich działalność społeczną, znaczenie pomocy udzielanej poszkodowanym. Podziękował za trud, życzył dalszych sukcesów.Za wzorową i ofiarną postawę, długoletni staż zostały wręczone medale, odznaczenia i wyróżnienia.Szerszą relację z tej imprezy zamieścimy w najnowszym, sierpniowym wydaniu "Panoramy Leśnej".

Źródło: www.lesna.pl

Jakość powietrza
Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u