•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?


Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Ferie 2012

14 stycznia 2012 r.

Zbliża się czas zimowego wypoczynku dla dzieci. Tradycyjnie Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Pobiednej zapewnia uczniom spędzenie wolnego czasu w sposób atrakcyjny, rozsądny i bezpieczny. W tym roku oferta zajęć jest wyjątkowo bogata i ciekawa. W czasie dwutygodniowej przerwy uczniowie będą mogli wyjechać na basen, trenować narciarstwo zjazdowe na stokach w Świeradowie- Zdroju, pobiegać na nartach na Polanie Jakuszyckiej, wziąć udział w turniejach sportowych o puchar Dyrektora Szkoły, a także sprawdzić się artystycznie tworząc śniegowe rzeźby. Dla miłośników gotowania przygotowano zajęcia kulinarne, dla zainteresowanych informatyką - zajęcia z komputerem, a dla wędrowników gry terenowe zakończone ogniskiem. Uczniowie, którzy wyróżnili się wynikami w nauce i solidną pracą w I semestrze, zostaną nagrodzeni dwiema wyjazdowymi wycieczkami -"Prymusówkami". Ważne, że rodzice nie będę musieli zapłacić ani złotówki za zajęcia i wyjazdy swoich pociech. Jest to zasługą kadry nauczycielskiej, współpracy szkoły z zaprzyjaźnionymi instytucjami oraz pobiedniańskiego Stowarzyszenia Dzieci Przyszłością.

Stowarzyszenie działa od niespełna roku, a już ma na swoim koncie wygrane w konkursach projekty, a wraz z nimi fundusze, które wspomagają rozwój uczniów. W październiku Stowarzyszenie wraz ze Szkołą rozpoczęło realizację projektu "Chcemy nie tylko być, ale pięknie i mądrze żyć". Ogromną atrakcją programu był wyjazd uczniów klasy VI i V na wycieczkę do Krakowa, Zakopanego, Wieliczki i Wadowic oraz uczestnictwo całej szkoły w koncercie Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze z okazji Święta Niepodległości. Kolejne dwa projekty rozpoczynają się już w tym miesiącu, a zakończą w marcu. Dotychczasowa działalność członków Stowarzyszenia to także bezinteresowne wspieranie Szkoły w poprawie estetyki i sprawnego jej funkcjonowania. Dzięki harmonijnej współpracy i wzajemnej życzliwości rozwój uczniów jest pełniejszy.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u