Kalendarz odbioru odpadów

Oficjalna strona Pobiednej


strona główna Aktualności Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

5 września 2016 r.
W dniach 19 - 20 września 2016 roku w Pobiednej przy ul. Strzeleckiej (przy dawnym kinie), przy ul. Wola Sokołowska oraz na Placu Targowym przy ulicy Nowomiejskiej zostaną ustawione kontenery do zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Celem sprawnego przeprowadzenia akcji prosi się mieszkańców o zachowanie porządku wokół podstawionego kontenera, wrzucanie odpadów do kontenera, a nie pozostawianie obok. Ponadto prosi się o wrzucanie do kontenerów wyłącznie odpadów wielkogabarytowych.

Do odpadów wielkogabarytowych zalicza się: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów, opony samochodowe itp. Nie należy do kontenerów wrzucać takich rzeczy, jak: odpady z budowy i remontów, kamieni, odpadów niebezpiecznych (np. eternit), odpadów ogrodowych, worków na śmieci, bieżących odpadów domowych.

Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z proponowanej możliwości oddania odpadów i apelujemy o większą segregację i niewyrzucanie śmieci np. do rowów, czy do lasu.

Kontenery zostaną zabrane 21 września.

Odpady wystawione po terminie zbiorki nie będą odbierane.Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2016          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u