•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?


Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Ustawa śmieciowa Już wiemy, kto będzie odbierał nasze śmieci

Już wiemy, kto będzie odbierał nasze śmieci


Gmina Leśna zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych musiała ogłosić przetarg, który wyłonił firmę odbierającą odpady komunalne z terenu Gminy Leśna. Do 15 maja firmy miały czas na składanie ofert spełniających wymagania postawione w warunkach przetargu. W dniu 15 maja komisja konkursowa po otwarciu oferty (wpłynęła jedna oferta) i sprawdzeniu jej pod względem formalnym wyłoniła firmę, która od 1 lipca 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku będzie zajmowała się odbiorem i zagospodarowaniem naszych śmieci. Po uprawomocnieniu się wyniku przetargu możemy poinformować, że przetarg wygrało konsorcjum utworzone do tego właśnie zadania w skład, którego weszły PM Synergia Sp. z o.o. z Leśnej oraz ZGiUK z Lubania.

Czy zaproponowana przez zwycięzcę przetargu cena wpłynie na koszt, który będziemy ponosili, jako mieszkańcy za odbiór śmieci niestety nie wiemy. Nie wiemy również, jaki będzie koszt dzierżawy lub zakupu pojemników ewentualnie worków na śmieci służących do segregacji odpadów.

W najbliższym czasie zgodnie z warunkami zawartymi w przetargu wszyscy powinniśmy dokładnie dowiedzieć się o w/w kosztach jak również o zasadach i terminach odbioru odpadów z naszych posesji.

Opracował: (m)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2022          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u