Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej


strona główna Aktualności Kandydaci do Rady Powiatu Lubańskiego

Kandydaci do Rady Powiatu Lubańskiego

17 października 2018 r.
Na kilka dni przed wyborami samorządowymi 2018 przedstawiamy naszym czytelnikom listę kandydatów okręgu wyborczego nr 1 biorących udział w wyborach do Rady Powiatu Lubańskiego. Mieszkańcy Pobiednej, Wolimierza, pozostałej części gminy Leśna, gminy Platerówki oraz miasta Świeradów Zdrój będą wybierali swoich reprezentantów na najblizszą pięcioletnią kadencję właśnie spośród nazwisk zamieszczonych poniżej. Jedynym na liście kandydatem z Pobiednej reprezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Walerego Czarneckiego jest Tadeusz Baka.

Okręg wyborczy nr 1
miasto Świeradów Zdrój, gmina Leśna, gmina Platerówka

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
1 MIEDZIŃSKI Jacek Mirosław - Włosień
2 CZECZOT Beata Irena - Leśna
3 DEC Jerzy Adam - Leśna
4 SMENTEK Natalia Agnieszka - Leśna
5 ARCISZEWSKI Piotr - Stankowice
6 KACZKOWSKA Monika Weronika - Leśna
7 ZIEMLAK Piotr - Platerówka

Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni Dla Powiatu Lubańskiego
1 SUROWIEC Jan - Leśna
2 MAROŃ Zbigniew Tadeusz - Świeradów-Zdrój
3 GŁOWACZ Stanisław Franciszek - Włosień
4 ERLING Danuta Teresa - Świeradów-Zdrój
5 ADAMCZYK Barbara - Leśna
6 SOBUCKA Inga Apolonia - Zacisze
7 MARKIEWICZ Przemysław Łukasz - Miłoszów

Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Komitet Wyborców Powiat 2018
1 DRZYGIEL Jerzy Janusz - Włosień
2 FLASZYŃSKI Jacek Wojciech - Leśna
3 WIŚNIEWSKA-KOZAŃ Jadwiga - Olszyna
4 ZAJDEL Piotr Marian - Miłoszów
5 BRZEZIŃSKA Wioletta Elżbieta - Włosień

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1KWIATKOWSKI Waldemar Mieczysław - Jałowiec
2 OSTROWSKI Henryk - Włosień
3 KRAUS Bogusław Marian - Grabiszyce Dolne
4 ROWIŃSKA Aneta Maria - Lubań
5 NICZYPORUK Malwina Małgorzata - Lubań

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 TAUPIEKO Mieczysław - Leśna
2 BUCKI Jerzy Andrzej - Sucha
3 BARTOSZEWICZ Kazimierz - Włosień
4 STOŻEK Teresa - Smolnik
5 ŁAWNICZAK Zbigniew Marian - Leśna
6 MIKISZEWSKA Edyta - Zalipie
7 WÓJCIK Paulina Anna -Miłoszów

Komitet Wyborczy Wyborców Walerego Czarneckiego
1 KORZENIOWSKA-WOJSA Iwona Magdalena - Świeradów-Zdrój
2 SMUSZ Edward - Leśna
3 BAKA Tadeusz Marian - Pobiedna
4 GETTNER Małgorzata - Świeradów-Zdrój
5 BOCZULA Teresa Maria - Leśna
6 BIEŃ Anna - Świeradów-Zdrój
7 DRAPAŁA Paweł Łukasz - Platerówka

Opracował (m).


Dołącz do nas



Tweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki




















Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u