Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej


strona główna Aktualności Kandydaci na radnych w gminie Leśna

Kandydaci na radnych w gminie Leśna

23 września 2018 r.
Poniżej przedstawiamy Państwu pełną listę kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Leśnej w wyborach samorządowych 2018 roku.

Okręg nr 1

Leśna ul. Elizy Orzeszkowej

Krukowska Bożena - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Krzemiński Krzysztof Mariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Krzemińskiego,
Kopka Łukasz - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Mowczko Sylwia Barbara - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Wichuła Bartosz Mieczysław - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 2

Leśna ul. Jana Kochanowskiego, Wiejska

Kacprzak Marek Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Ksej Andrzej Marcin - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Borysiewicz Leszek Leon - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,

Okręg nr 3

Leśna ul. Na Stoku, Polna, Rynek, Henryka Sienkiewicz, Stroma

Fabijańska Joanna - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Stawsińska - Urban Anna Paulina - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Czeczot Robert - Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Czeczota,
Trubisz Zofia - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 4

Leśna ul. Baworowo

Majewska Izabela Bogumiła - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Chrzanowska Jowita Marta - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Sztuba Wioletta Danuta - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Mokrzycki Piotr Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 5

Leśna ul. Izerska, Kombatantów, Osiedle, Sudecka

Cichocka - Kurdziko Beata Mariola - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Kiwilsza Ryszard Józef - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Mazurek Konrad Rafał - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Straszko Stanisław Jerzy - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 6

Leśna ul. Tadeusza Kościuszki, Krzywa, Lechów, Lubańska, Pocztowa, Mikołaja Reja, Szkolna

Duś Piotr Paweł - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Marszałek Mirosław Marian - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Dziekan Witold Franciszek - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Babij Jan Paweł - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 7

Leśna ul. Kościelna, Gustawa Morcinka, Ogrodowa, Stefana Żeromskiego

Borcz Denis Aleksy - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Tiuchta Tomasz Kazimierz - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Solski Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Jochym Artur Szczepan - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców.

Okręg nr 8

Miłoszów

Kalinowski Kazimierz Ludwik - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Dudziński Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Kukurek Oskar Ryszard - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.

Okręg nr 9

Smolnik

Król Ewa - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Wickel Justyna Kinga - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Ciepiela Jacek Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców,
Straszak Walter Ryszard - Komitet Wyborczy Wyborców Waltera Straszaka.


Okręg nr 10

Pobiedna ul. Hetmańska, Krótka, Nowomiejska, Plac Wolności, Podgórna, Rynek, Słoneczne Wzgórze, Strażacka, Strzelecka, Wola Sokołowska, Zaułek

Hałas Anna Irena - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Wąsowska Arleta Joanna - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Budzińska - Socha Marta Anna - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy.

Okręg nr 11

Pobiedna ul. Dworcowa, Łąkowa
Wolimierz

Oskierko Czesław Józef - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus.


Okręg nr 12

Świecie

Bik Dariusz Jerzy - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Maliszewska Maria Zdzisława - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Męcina Katzrzyna - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.

Okręg nr 13

Janówka, Kościelniki Górne, Kościelniki Średnie, Szyszkowa

Faltyn Łukasz - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Richter Bernard Maciej - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Suśniak Piotr Kazimierz - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Majer Tomasz Waldemar - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Marczyńskiego Leśna Dla Mieszkańców,
Boczula Elżbieta Mariola - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.

Okręg nr 14

Bartoszówka, Stankowice, Sucha, Zacisze, Złotniki Lubańskie, Złoty Potok
Borysiewicz Małgorzata Anna - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Jednacz Bronisław Marian - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Szczepańska Katarzyna - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy.

Okręg nr 15

Grabiszyce Dolne, Grabiszyce Górne, Grabiszyce Średnie, Jurków

Rębarz Marcin Maciej - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Plus,
Roob Grażyna Lucyna - Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Inicjatywa w Gminie Leśna,
Kalińska Wioletta Wanda - Komitet Wyborczy Wyborców Karola Kusibab Gmina Leśna To Nas Łączy,
Benc Krzysztof Bogdan - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe.

Opracował (m).


Dołącz do nas



Tweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki




















Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u