Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej


strona główna Aktualności Kandydaci do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Kandydaci do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

12 października 2018 r.
Już za 9 dni w wyborach samorządowych, oprócz burmistrzów, wójtów, radnych rad powiatowych, miejskich i gminych wybierać będziemy również osoby, które przez najbliższą pięcioletnią kadencję będą nas reprezentować w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Na poniższych listach oprócz dwójki kandydatów z Gminy Leśna, znajduje się kandydat z Pobiednej. Z drugiej pozycji "Komitetu Wyborczego Wyborców Wolność w Samorządzie" kandyduje Bogusław Strzelecki.

Poniżej znajdują się nazwiska wszystkich kandydatów Okręgu nr 4 wraz znazwą komitetu wyborczego, który reprezentują, numerem na liście i miasta z którego pochodzą.

Okręg nr 4

obejmuje swoim zasięgiem miasto: Jelenia Góra, powiaty: bolesławiecki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki i zgorzelecki.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 KUSIAK Józef - Jelenia Góra
2 ZBIEG Grażyna Stanisława - Bolesławiec
3 TYC Andrzej Jan - Zgorzelec
4 MIRECKI Zdzisław - Bolesławiec
5 CISZEK Sylwia Małgorzata - Kowary
6 DUDZIK Jolanta - Gryfów Śląski
7 KUBIENIEC Henryk Józef - Kamienna Góra
8 ADAMCZUK Andrzej Lucjan - Siekierczyn

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BAĆKO Sylwester Ryszard - Kamienna Góra
2 KOCON Grzegorz - Bolesławiec
3 RAK Zofia - Gryfów Śląski
4 LANGER Mariola Bronisława - Staniszów
5 DUMIN Joanna - Jelenia Góra
6 GREB Robert Maciej - Zgorzelec
7 KUBICKI Adam - Jelenia Góra
8 DULNIK Jerzy Stanisław - Wrocław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 WASYLISZYN Daniel Janusz - Mirsk
2 STRZELECKI Bogusław Krzysztof - Pobiedna
3 DOBROWOLSKI Tomasz Piotr - Wrocław
4 OWCZAREK Konrad Mieczysław - Jelenia Góra
5 MAKSYMCZUK Katarzyna Monika - Siedlęcin
6 KACPERSKA Iga - Wrocław
7 WÓJCIK Marika Ewa - Wrocław
8 DUBIEL Katarzyna Maria - Ratowice

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 MAŚLAK Robert - Wrocław
2 HAŁKA Kalina Marianna - Jelenia Góra
3 GRYĆ Paweł - Jelenia Góra
4 HERNIK Anna Maria - Stankowice
5 KOŚLACZ Paweł - Wrocław
6 IWASZKIEWICZ Justyna Maria - Wrocław
7 JANKOWIAK Jakub Szymon - Jelenia Góra
8 JURECKA Berenika Sara - Wrocław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KREDKOWSKI Andrzej - Lwówek Śląski
2 LESZCZYK Wojciech Paweł - Jelenia Góra
3 ZEMBIK Teresa - Lubań
4 KARBOWSKI Jarosław Józef - Warta Bolesławiecka
5 TROCZYŃSKA Danuta Anna - Uniegoszcz
6 SIKORA Andrzej Piotr - Krzeszów
7 ŻYŁA-MONIK Agata Emilia - Zgorzelec
8 POTOCKI Jacek Krzysztof - Mysłakowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 BECZEK Krzysztof Piotr - Pieńsk
2 DŻOGA Wojciech - Bogatynia
3 JANIEC Jarosław Mariusz - Wykroty
4 KRÓL Iwona Anna - Zgorzelec
5 RZEPCZYŃSKA Halina Maria - Lubin
6 SKOWROŃSKA Beata Katarzyna - Łagów
7 LERCHER Maciej Arkadiusz - Jelenia Góra

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 POKÓJ Jerzy Jan - Ścięgny
2 MICHALSKI Jan - Zgorzelec
3 GRZEŚKÓW Alicja Teresa - Kotliska
4 MAGRYŚ Urszula - Bolesławiec
5 MISAN Henryka - Kamienna Góra
6 RÓG Anna Małgorzata - Jelenia Góra
7 ZAWISZA Jolanta Danuta - Lubań
8 ZAWIŁA Marcin Edward - Jelenia Góra

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1 BARTKOWIAK Włodzimierz - Osiecznica
2 KUZIO-PODRUCKA Stanisława Maria - Zgorzelec
3 MISZTAL Wiktor Piotr - Świecie
4 MASTALSKA Ewa Katarzyna - Wrocław
5 TRACZ Edward Władysław - Bolesławiec
6 SIEWIERSKA Danuta Halina - Jelenia Góra
7 URBAŃSKI Paweł - Żerkowice

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1 WINNICKI Robert Artur - Zgorzelec
2 URBAN Czesław - Nowogrodziec
3 ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka - Dłużec
4 WYSPIAŃSKA Danuta - Nowogrodziec
5 JANUSZEWSKI Sebastian - Zgorzelec
6 WANDYCZ Sylwia Wanda - Kamienna Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 PRZYBYLSKI Cezary Adam - Raciborowice Górne
2 OBRĘBALSKI Marek Adam - Jelenia Góra
3 PIOTROWSKA Halina Gabriela - Trójca
4 FOREMNA Justyna Magdalena - Bolesławiec
5 TOBIASZ Aleksandra Marta - Bogatynia
6 KUŚWIK Bartosz Seweryn - Lubań
7 GRABAS Eugeniusz Tadeusz - Mirsk
8 GRZELAK Katarzyna Aneta - Sosnówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z DUTKIEWICZEM DLA DOLNEGO ŚLĄSKA
1 WALICZEK Tadeusz Jerzy - Jelenia Góra
2 LECH-GOTTHARDT Elżbieta - Zgorzelec
3 ZATOŃSKA Helena - Lubań
4 BIELAŃCZYK Piotr - Szklarska Poręba
5 JĘDRZEJCZAK Piotr Bogusław - Jelenia Góra
6 BUŁKOWSKI Adam Andrzej - Lwówek Śląski
7 HERTMAN Karolina Agata - Bolesławiec
8 ZIELIŃSKA Joanna - Wleń

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 FRONIK Michał Ryszard - Jelenia Góra
2 SZWED Anna Władysława - Jelenia Góra
3 KAMIŃSKI Sławomir Wacław - Kopaczów
4 MACHAJSKA Anna Monika - Jelenia Góra
5 PLACETY Iwona Stanisława - Jelenia Góra
6 JASIŃSKA-NOWAK Renata - Wrocław
7 JAŁOSZYŃSKI Andrzej - Wrocław




Dołącz do nas



Tweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki




















Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u