•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> Aktualności >> Kolizja drogowa przy ul. Strzeleckiej

Kolizja drogowa przy ul. Strzeleckiej

28 czerwca 2010 r.

"Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Leśnej zostali poinformowani przez oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu o fakcie ujawnienia uszkodzonego pojazdu. Policjanci udali się na miejsce, w rowie po lewej stronie pobocza ujawniono pojazd osobowy marki Yugo Florida. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący pojazdem marki Yugo Florida podczas pokonywania łuku w prawo stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Obecnie trwają czynności ustalające."

mł. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

KPP Lubań


Tylko tyle jak do tej pory możemy dowiedzieć się z oficjalnego komunikatu Policji - naszej redakcji natomiast udało się ustalić więcej szczegółów tego zdarzenia. W piątkowy wieczór (24 czerwca 2010 r.) kierujący pojazdem marki Yugo Florida na Lwóweckich (powiat) numerach rejestracyjnych w czasie pokonywania łuku w prawo z powodu oderwania się przedniego lewego koła stracił panowanie nad pojazdem. Pojazd przejechał na lewa stronę jezdni i wpadając do rowu po lewej stronie drogi dachował.
Zdarzenie miało miejsce na ul. Strzeleckiej w Pobiednej tuż przed pomnikiem koło boiska sportowego. Prawdopodobnie kierujący pojazdem zawdzięcza ocalenie życia lub zdrowia temu, że miesiąc wcześniej właśnie w tym miejscu zostały wycięte przydrożne drzewa, ponieważ prowadzony jest remont tej ulicy. Po śladach, jakie pozostawił na jezdni pojazd wyraźnie widać, że dokładnie w miejscu, w którym pojazd zjeżdżał z drogi wcześniej stało drzewo o średnicy ponad 50 cm.
Jeśli, nasze ustalenia się potwierdzą będzie to znaczyło, że poszerzenie jezdni i wycinka drzew rosnących niemal w pasie jezdni, pomimo protestu ekologów miała sens.Opracował (m)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u