•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Komunikaty Komunikat PM SYNERGIA

Komunikat PM SYNERGIA


Uprzejmie informujemy Mieszkańców Pobiednej, iż w ciągu najbliższych dni, poczynając od dzisiaj, tj. 1, 2 i 3 grudnia 2012 roku, z powodu niedostatecznego poziomu wody na ujęciu i w zbiornikach, PM SYNERGIA Sp. z o.o. będzie dowozić wodę pitną beczkowozem w godzinach 11-12 oraz 15-16. Jednocześnie wsparcia PM SYNERGIA Sp. z o.o. udzieli Ochotnicza Straż Pożarna, która w tych samych godzinach będzie dowozić wodę do celów sanitarnych. Jednocześnie informujemy, iż począwszy od poniedziałku 3 grudnia 2012, podejmiemy działania zmierzające do zwiększenia ilość wody napływającej do zbiornika na ujęciu i ustabilizowania dostaw wody. Póki co prosimy o bardzo oszczędne korzystanie z bieżącej wody, ponieważ w chwili obecnej jej pobór jest większy niż napływ na ujęciu i mamy do czynienia z sytuacją, w której jedni mieszkańcy mają wodę, drudzy nie.

Dementujemy również krążące pogłoski, jakoby powodem braku wody w Pobiednej były prace prowadzone ostatnio przez PM SYNERGIA Sp. z o.o. związane z modernizacją jednego z najbardziej awaryjnych odcinków sieci wodociągowej w Pobiednej, tj, ulicy Polnej. Odcinek ten był wielokrotnie sprawdzany przez naszych Pracowników i na pewno nie ma tam miejsca żaden wyciek. Powodem braku wody w Pobiednej jest zbyt mały obecnie napływ wody z ujęcia do zbiornika w stosunku do poboru, dlatego prosimy o racjonalne korzystanie z wody, a jeśli już to nie nabieranie jej na zapas w nadmiernych ilościach.

Źródło: PM SYNERGIADołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u