•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Kwisa nie dała się zatamować

Kwisa nie dała się zatamować

2 kwietnia 2017 r.

Niedzielny mecz 2 kwietnia 2017 r. z Kwisą Świeradów-Zdrój przegraliśmy 1:4 (1:1), ale z postawy naszej drużyny można być umiarkowanie zadowolonym.

Wprawdzie przegraliśmy kolejny mecz, ale był on nie porównanie lepszy w naszym wykonaniu niż kląska w Leśnej. Pierwsza połowa była naprawdę dobra. Faworyzowana drużyna gości w pierwszej połowie nie stworzyła sobie praktycznie żadnej poważnej sytuacji do zdobycia bramki. Wprawdzie zdobyli gola w 28 min. ale był on bardzo przypadkowy. Poza tym Kwisa oddała może ze dwa w sumie niegroźne strzały. My też nie mieliśmy dużo okazji, ale jedną wyśmienitą okazję zmarnował Damian Jędrzejczyk. I kiedy wydawało się, że na przerwę zejdziemy przegrywając, Paweł Rojek wyłuskał piłkę obrońcą Kwisy na środku boiska i po samotnym rajdzie nie dał szansy bramkarzowi gości na skuteczną interwencję ładując piłkę pod poprzeczkę. Ta połowa meczu była chyba najlepszą w naszym wykonaniu w tym sezonie, i nie chodzi o wynik ale o skuteczną grę w obronie. Niestety druga połowa zaczęła się fatalnie bo już 46 min. tracimy drugiego gola. Strata piłki rajd skrzydłowego Kwisy i podanie wzdłuż bramki gdzie napastnik gości dopełniał tylko formalności. Identyczne dwie kolejne bramki tracimy w 54 i 64 min. I na tym praktycznie skończyły się emocje w tym meczu. Znów brakowało koncentracji i konsekwencji w grze obronnej. Ale widać jakiś postęp w naszej grze, i Kwisa nie wywiozła punktów z Pobiednej tanim kosztem. Niestety, ale jeszcze sporo jest do poprawienia w naszej grze.

(amtafszl)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u