Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona PobiednejPierwszy sparing

5 marca 2017 r.

W niedzielę 5 marca 2017 r. nasza drużyna udała się na sparing do Platerówki, przegraliśmy 2:3 (2:1). W naszej drużynie pojawiło się dużo nowych twarzy.

W pierwszej połowie gramy dobrze i prowadzimy 2:1 po bramkach Marcina Makowskiego z karnego w 10 min.. Gospodarze w 40 min. doprowadzają do remisu, ale jeszcze przed przerwą ponowne prowadzenie daje nam Przemek Kacprzyk. Mamy jeszcze strzały Damiana Jędrzejczyka, które obijają niestety tylko słupek i poprzeczkę bramki Orła. W drugiej połowie lekką przewagę posiadają gospodarze, ale nie stwarzają sobie dogodnych okazji. My natomiast powinniśmy dostać karnego po tym jak obrońca Orła staranował w polu karnym Adriana Żarkowskiego. Niestety nie zachowaliśmy koncentracji do końca meczu i w 79 i 87 min, tracimy dwie bramki po fatalnych zagraniach naszej obrony.

Graliśmy w składzie: Zajączkowski P. - Fornalczyk P., Kurant D., Kuciński A., ?? - Żarkowski A., Rypicz K., Myśliński R., Kacprzyk P. - Makowski M., Jędrzejczyk D. /na zmiany wchodzili: Humieja M., Zwierzyński K., Rypicz M., Szatkowski P., Myśliński F. i Witczak D.

(amtafszl)


Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u