•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Drugi mecz, drugie zwycięstwo

Drugi mecz, drugie zwycięstwo

5 września 2011 r.

W niedzielę 4 września 2011 r. seniorzy LZS Fatma Pobiedna zagrali drugi mecz w sezonie 2011/2012. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe LKS Świecie 2:0. Bramki zdobywali Szymon Gan po rzucie wolnym w 52 min. i Damian Jędrzejczyk w 85 min. Wygraliśmy skromnie, grając bardzo słabe zawody. Nie najlepiej przygotowane boisko, upał i brak skuteczności naszych zawodników spowodowało tak skromny rezultat. Cieszy wygrana, ale skuteczność naszych zawodników woła o pomstę do nieba. Szkoda tylu klarownych sytuacji, zwłaszcza w II połowie, które zostały zmarnowane. Przy takiej skuteczności z lepszymi rywalami będzie trudno o dobre wyniki. Sam mecz to przewaga naszego zespołu, który prowadził grę. W pierwszej połowie gra się nam nie kleiła, graliśmy wolno było dużo niecelnych podań i nie za dużo okazji do zdobycia gola. Nie dziwi, więc remis do przerwy 0:0. Gospodarze praktycznie przez cały mecz nie potrafili zagrozić nasze bramce. W drugiej połowie byliśmy już inna drużyną, zaczęły się zazębiać ciekawe akcje. Niestety seryjnie marnowane, co powodowało obawę o końcowy wynik, bo przypadkowa akcja Świecia mogła zniweczyć cały nasz wysiłek. Na szczęście nic takiego nie nastąpiło i skromnie wygraliśmy ten mecz.
Za tydzień nasze drużyny rozegrają dwumecz z Pisarzowicami, ponieważ zarówno w sobotę juniorzy jak i w niedzielę seniorzy będą podejmować na swoim boisku drużyny LZS Pisarzowice.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u