Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> LZS Fatma Pobiedna gra coraz lepiej

LZS Fatma Pobiedna gra coraz lepiej

6 maja 2012 r.

W czwartek nasi dzisiejsi rywale (Rolnik Rząsiny) urwali punkty liderowi naszej grupy drużynie Kościelnika. Były wiec obawy przed meczem, bo Rolnik grający w pełnym składzie to bardzo dobra drużyna. I częściowo się to sprawdziło, goście grali pomysłowo szybko przedostając się pod nasze pole karne, ale na szczęście nasza obrona grała skutecznie, nie dopuszczając do groźnych sytuacji. My zaś wykorzystaliśmy dwie i do przerwy wygrywamy 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Adrian Żarkowski zamykając dośrodkowanie Damiana Jędrzejczyka, który zdobył drugą bramkę po błędzie bramkarza gości. Po przerwie zdobywamy kolejne trzy bramki. Najpierw Damian Jędrzejczyk po solowym rajdzie zaskoczył bramkarza Rolnika strzałem w krótki róg, następnie dośrodkowanie Damiana Bronowickiego wykończył Łukasz Wrona i ostatnią strzelił Krzysztof Rypicz po podaniu Damiana Jędrzejczyka. Goście honorową bramkę strzelili niestety po błędzie naszego bramkarza. Podsumowując, choć wynik jest dość wysoki to w sumie mecz był bardzo wyrównany. Goście mają dobrych zawodników ofensywnych trochę gorzej grają w obronie co wykorzystała nasza drużyna grając wyjątkowo skutecznie. Cieszy forma naszej drużyny, po słabym początku rundy nabieramy powoli rozpędu i jest nadzieja, że tak będzie do końca sezonu. W sobotę nasi juniorzy grali na boisku w Siekierczynie z drużyną Zaręby liderem rozgrywek. I jak było do przewidzenia przegrali 6:1. Ale wstydu nam nie przynieśli. Po pierwszej połowie zanosiło się na sromotną porażkę, ale w drugiej o dziwo mecz się wyrównał i udało się zdobyć bramkę, której autorem był Michał Gorczyca.