•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Druga wygrana

6 września 2015 r.

W drugim meczu sezonu rozegranym 6 września 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna wygrali z Kotliskami 6:1 (2:0). Rywale nie postawili nam zbyt wysoko poprzeczki.

Mieliśmy ogromną przewagę i mimo wysokiej wygranej to zawiodła nas skuteczność. Marnowaliśmy okazję za okazją, przerywając tę niemoc od czasu do czasu golem. Małym wytłumaczeniem może być tylko fatalna pogada (silny wiatr, padający deszcz i przenikliwe zimno). Bramki padały przeważnie po silnych celnych uderzeniach po ziemi, po prostu piłka tak uderzana dostawała tzw poślizgu i bramkarz był przeważnie bezradny. Pierwszą strzelił Damian Jędrzejczyk w 25 min. wykorzystując odbitą piłkę po próbie strzału Przemka Kostyka zza szesnastki. Drugą ponownie zdobył Damian wykorzystując podanie Przemka Kujawiaka w 39 min. Po przerwie przez 15 minut marnowaliśmy kolejne okazje, a goście skorzystali z nielicznego błędu naszej obrony i w 59 min. zdobyli bramkę kontaktową. Odpowiedź nasza była prawie natychmiastowa bo 61 min. Adrian Żarkowski mocnym strzałem po słupku strzelił 3 bramkę (asysta Maćka Senkowskiego). W 66 i 83 min. Damian Jędrzejczyk korzystając z podań Ryśka Myślińskiego strzela kolejne bramki. W międzyczasie Maciek Senkowski w 71 min. po podaniu Damiana także wpisał się na listę strzelców.

Za tydzień gramy mecz na wyjeździe w Zbylutowie i będzie to mały jubileusz, ponieważ będzie to 1100 mecz w naszej historii.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u