Rozwoju Wsi

Oficjalna strona Pobiednej

Druga wygrana

6 września 2015 r.

W drugim meczu sezonu rozegranym 6 września 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna wygrali z Kotliskami 6:1 (2:0). Rywale nie postawili nam zbyt wysoko poprzeczki.

Mieliśmy ogromną przewagę i mimo wysokiej wygranej to zawiodła nas skuteczność. Marnowaliśmy okazję za okazją, przerywając tę niemoc od czasu do czasu golem. Małym wytłumaczeniem może być tylko fatalna pogada (silny wiatr, padający deszcz i przenikliwe zimno). Bramki padały przeważnie po silnych celnych uderzeniach po ziemi, po prostu piłka tak uderzana dostawała tzw poślizgu i bramkarz był przeważnie bezradny. Pierwszą strzelił Damian Jędrzejczyk w 25 min. wykorzystując odbitą piłkę po próbie strzału Przemka Kostyka zza szesnastki. Drugą ponownie zdobył Damian wykorzystując podanie Przemka Kujawiaka w 39 min. Po przerwie przez 15 minut marnowaliśmy kolejne okazje, a goście skorzystali z nielicznego błędu naszej obrony i w 59 min. zdobyli bramkę kontaktową. Odpowiedź nasza była prawie natychmiastowa bo 61 min. Adrian Żarkowski mocnym strzałem po słupku strzelił 3 bramkę (asysta Maćka Senkowskiego). W 66 i 83 min. Damian Jędrzejczyk korzystając z podań Ryśka Myślińskiego strzela kolejne bramki. W międzyczasie Maciek Senkowski w 71 min. po podaniu Damiana także wpisał się na listę strzelców.

Za tydzień gramy mecz na wyjeździe w Zbylutowie i będzie to mały jubileusz, ponieważ będzie to 1100 mecz w naszej historii.