•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Oblany egzamin

9 października 2016 r.

Ważny mecz ze względu na sytuację w tabeli. Na nasz teren 9 października 2016 r. przyjechały Bielany Biedrzychowice równie słabi jak my, ale niestety nie umieliśmy tego wykorzystać.

Po pierwsze na taki mecz powinna nastąpić mobilizacja, żeby po sezonie powiedzieć sobie, że zrobiliśmy wszystko żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. A co my tu mamy, skład jak zwykle w tym sezonie w każdym meczu inny. Kilku najważniejszych zawodników brak, a ci co grają prezentują mizerną formę. Po drugie nasza drużyna (nie pojedynczy zawodnicy) ale drużyna jako całość popełnia katastrofalne błędy w obronie no i ta skuteczność. A właściwie brak tej skuteczności. Bo mimo słabej formy potrafimy sobie stwarzać okazje do zdobywania goli prawie w każdym meczu (oprócz meczu z Makocicami). Co do samego meczu to mając inicjatywę i prowadzać grę tracimy w prosty sposób kolejne bramki (15, 57 i 62 min.). Dopiero w 68 min. honorowego gola dla nas zdobywa Damian Jędrzejczyk. I kiedy wydaje się, że nastąpi przełom w 75 min. Przemek Fornalczyk otrzymuje 2 żółtą kartkę i musimy grać w osłabieniu i jest po meczu.

(amtafszl)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u