•

Tragedia

11 września 2016 r.

Mecz rozegrany na swoim boisku 11 września 2016 r. z KS Zryw Bratków jest kolejnym meczem przegranym na własne życzenie . Po bardzo słabej pierwszej połowie, którą przegraliśmy 1:3, w drugiej połowie zagraliśmy o niebo lepiej. Mecz zaczęliśmy mało skoncentrowani i już w 2 min. tracimy pierwszą bramkę. W 22 Damian Jędrzejczyk doprowadza do remisu. Niestety już 28 ponownie przegrywamy, a w 42 min. tracimy trzecią bramkę. Druga połowa to inna nasza drużyna, wreszcie zagraliśmy na miarę naszych możliwości. I zaczęły przychodzić tego efekty. W 63 min. Krzysztof Rypicz zdobywa bramkę kontaktową, a 4 minuty później Łukasz Radziuk doprowadza do remisu po wykorzystaniu rzutu karnego. Niestety dobra gra się skończyła gdy nasz obrońca wyprowadzając piłkę z naszego pola karnego traci ją i tracimy czwartego gola w 71 min. Od tego momentu nasza gra ponownie się rozsypała czego efektem były straty kolejnych bramek w 75 i 87 min. Tragedia.