•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Kolejna wygrana LZS Fatma Pobiedna

Kolejna wygrana LZS Fatma Pobiedna

13 maja 2011 r.

Piąty mecz piąta wygrana. W niedzielę 8 maja drużyna LZS Fatma Pobiedna pokonała na wyjeździe Rolnika Rząsiny 3:1 (2:1). Bramki zdobywali w 11 min. Mateusz Wiśniewski po indywidualnej akcji. W 23 min. gospodarze wyrównali, ale jeszcze przed przerwą w 36 min. po rzucie rożnym ponownie na prowadzenie wyszliśmy po bramce Damiana Jędrzejczyka. Wynik ustalił Łukasz Paluch w 82 min. Wygraliśmy mecz ale straciliśmy dwóch zawodników, których sędzia wykartkował. W 44 min. czerwoną kartkę otrzymał Damian Jędrzejczyk a w 71 min. sędzia wykluczył Damiana Witczaka, więc mecz kończyliśmy w dziewiątkę. Dziwnym zbiegiem okoliczności tydzień temu również w Rząsinach została wykartkowana drużyna z Ubocza. Po meczach z Rząsinami zarówno Ubocze jak i my gramy z Giebułtowem, czyżby chodziło o osłabienie rywali Giebułtowa? Sama gra nie była porywająca, gospodarze nie mogli nam poważniej zagrozić, jeszcze w pierwszej połowie starali się coś zrobić, ale z upływem czasu opadali z sił tak więc rosła nasza przewaga. Niestety nasi zawodnicy nie byli tego dnia w najwyższej dyspozycji ale ponieważ rywal był słaby odnieśliśmy kolejny sukces.
W następną niedzielę gramy z bardzo zdeterminowaną drużyną Sudetów Giebułtów, która myśli o awansie. Mamy nadzieję, że wszystko rozstrzygnie się na boisku, a nie za pomocą zakulisowych działań.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u