•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Olszyna przerwała dobrą passę LSZ Fatma

Olszyna przerwała dobrą passę LSZ Fatma

16 października 2012 r.

W niedzielę 14 października 2012 r. seniorzy LZS Fatma Pobiedna przegrali z rezerwami Olszyny 0:2. Mecz niewykorzystanych szans. Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu. Prowadziliśmy grę gospodarze mieli problemy w obronie. Niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać, co zemściło się w drugiej połowie. Po dwóch błędach naszej obrony gospodarze zdobyli bramki w 76 i 83 min. Jeszcze w ostatnich minutach meczu mieliśmy trzy sytuacje, ale nie zostały wykorzystane. Problemy kadrowe w naszej drużynie nasilają się. Przed tym meczem wyjechało za granicę dwóch zawodników w następnym meczu zabraknie dwóch kolejnych graczy. A jeszcze zostało dwa mecze do rozegrania.