Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona PobiednejŚwiatełko w tunelu

16 października 2016 r.

Mimo dość wysokiej porażki na wyjeździe z Piastem Zawidów 16 października 2016 r., można uznać, że widać światełko w tunelu.

Nasza gra momentami wyglądała nieźle. I choć wynik tego nie oddaje nie było wstydu. Piast zdobył wprawdzie aż 8 bramek, ale trzy z nich gospodarzom podarowali sędziowie. Mecz zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Bo w dwóch identycznych sytuacjach dobrze zachował się Łukasz Radziuk wykorzystując prezenty obrony Piasta. W 6 mi 10 min. zdobył dwie bramki. Niestety dość szybko do akcji włączył się sędzia dyktując wątpliwy rzut karny przeciwko nam w 17 min. Po tej stracie trochę się rozkojarzyliśmy czego efektem były kolejne tracone gole. Kolejno w 23, 26 (ze spalonego), 33, 37 (kolejny spalony) i 40 minucie. My w między czasie za sprawą Damiana Jędrzejczyka w 39 min. zdobywamy 3 gola po fantastycznym rzucie wolnym. Druga połowa była już spokojniejsza gospodarze zdobyli jeszcze 2 gole (66 i 77 min.). My natomiast marnujemy co najmniej 3 "setki".

(amtafszl)


Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u