Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> LZS Fatma Pobiedna wygrywa sparing

LZS Fatma Pobiedna wygrywa sparing

27 marca 2012 r.

W niedzielę 18 marca 2012 r. piłkarze LZS FATMA Pobiedna rozegrali drugi sparing w tym roku. Na własnym boisku gościli drużynę z Zaręby. Piłkarze Fatmy wygrali 5:4 (1:2). Początek meczu nie zapowiadał korzystnego wyniku. Goście lepiej weszli w mecz i już po kilku minutach prowadzili 2:0. Ich szybcy napastnicy siali zamęt w szeregach naszej obrony. Na szczęście po pół godzinie gry, gra się wyrównała i po bramce Przemka Kostyka (fatalnie interweniował bramkarz z Zaręby) złapaliśmy kontakt bramkowy z rywalem. Po przerwie to już dominacja naszego zespołu, goście wyraźnie opadli z sił czego konsekwencją były nasze gole, które zdobywali kolejno Ryszard Myśliński, Damian Jędrzejczyk 2 i Łukasz Wrona. Goście zdobyli kolejne dwie bramki (obie po rzutach karnych) i wynik został ustalony na 5:4 dla nas. W porównaniu do meczu z Platerówką nadal słabo gra nasza obrona natomiast w ataku jest w miarę dobrze. Graliśmy w składzie: Gorczyca M. - Witczak A., Kurant D., Sekuła P., Rypicz T. - Myśliński R., Wiśniewski M., Witczak D., Wrona Ł. - Żarkowski A., Jędrzejczyk D. na zmiany wchodzili: Rypicz K., Kostyk P. i Rejman A.