•

Strona główna LZS Aktualności Pierwszy sparing po zimowej przerwie

Pierwszy sparing po zimowej przerwie

19 marca 2014 r.

15 lutego 2014 roku drużyna seniorów LZS FATMA Pobiedna rozegrała pierwszy sparing w tym roku, rywalem na naszym boisku była drużyna Stelli Lubomierz. Dość niespodziewanie pokonaliśmy Stellę aż 6:1 (4:0).Stan boiska jak na tę porę roku idealny, tylko silny wiatr utrudniał grę obu drużynom. Lepiej do tej sytuacji przystosowała się nasza drużyna i do przerwy zdobyliśmy 4 bramki. Goście w sumie stworzyli sobie trzy groźne sytuacje (poprzeczka i dwa nie celne strzały). My natomiast punktowaliśmy rywali. Pierwsza bramka autorstwa Przemka Kostyka po podaniu Damiana Jędrzejczyka. Drugą zdobył Damian Jędrzejczyk po błędzie bramkarza gości, który wybijał piłkę i trafił w swojego obrońcę do odbitej piłki dopadł Damian i nie zmarnował okazji. Trzecią bramkę zdobył Damian Bronowicki w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kolejną bramkę zdobył ponownie Przemek Kostyk po samotnym biegu od środka boiska. Druga połowa była bardziej wyrównana, goście groźniej atakowali i zdobyli honorową bramkę. Ale nasza odpowiedź była skuteczna, bo drugą swoją a piąta w meczu strzelił Damian Jędrzejczyk po podaniu z przed szesnastki rywali wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Stelli. Ostatnią bramkę zdobył Adam Stochwicz po podaniu Damiana Jędrzejczyka.
Skład: Zajączkowski P., Kujawiak P., Kurant D., Senkowski M., Stochwicz A., Bronowicki D., Rypicz K., Dawidowicz R., Siemieniewski M., Kostyk P., Jędrzejczyk D. Rezerwa: Sekuła P., Woźniak R., Drąg D.