•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Wysoka wygrana w Kotliskach

Wysoka wygrana w Kotliskach

19 kwietnia 2016 r.

W drugiej kolejce rundy wiosennej 10 kwietnia 2016 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna wygrali wysoko z Kotliskami na wyjeździe 8:2 (5:1). Był to drugi mecz w tym sezonie, w którym zdobyliśmy tak dużo bramek (poprzednio wygrana w Zbylutowie 8:1).
Od początku meczu zepchnęliśmy gospodarzy do obrony. Już w 10 min. swój festiwal strzelecki rozpoczął Damian Jędrzejczyk dobijając odbitą piłkę przez bramkarza Kotlisk po strzale Ryśka Myślińskiego. Drugą bramkę wypracował Krystian Cymbałko, otrzymał piłkę przed szesnastką, "objechał" obrońcę i bramkarza i wyłożył piłkę do Kordiana Rożko, który stojąc tyłem do bramki piętą zdobył gola, była 19 min. Trzecia bramka to fantastyczny strzał Damiana Jędrzejczyka z około 20 m w samo okienko (22 min.) i ponownie Damian w 39 min. ośmieszył obronę gospodarzy zdobywając czwartą, a swoją trzecią bramkę w tym meczu. Niestety już minutę później tracimy bramkę po stracie w środku boiska i szybkiej kontrze. Ale jeszcze w 44 min. zdobywamy 5 gola autorstwa Damiana i przy asyście Ryśka Myślińskiego. Drugą połowę ponownie zaczynamy niemrawo jak tydzień temu, gospodarze nas przysnęli i szybko bo 49 min. zdobyli swoją drugą bramkę. I nie chcieli na tym poprzestać, bo mieli jeszcze co najmniej dwie doskonałe okazje, ale na szczęście nie potrafili celnie strzelić w naszą bramkę. Przez dobre 20 min. nie potrafiliśmy się ogarnąć, dopiero po dokonanych zmianach przejęliśmy ponownie inicjatywę. Czego efektem były kolejne nasze gole. I tak w 76 min. Damian Jędrzejczyk po indywidualnej akcji zdobył 6 gola, w 86 min. podobną akcję przeprowadził Robert Pazowski i zdobył swoją premierową bramkę w seniorach. W tym momencie trzeba przypomnieć, że Robert został drugim najmłodszym zdobywcą bramki w drużynie seniorów w historii naszego klubu mając 15 lat i 91 dni. Młodszym zdobywcą gola był tylko Tomasz Rypicz w 1997 r. mając 15 lat i 17 dni. I wreszcie dwie minuty później dzieła dokończył ponownie Damian zdobywając 8 bramkę dla drużyny i swoją 6 w tym meczu.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u