•

Udane zakończenie rundy

20 listopada 2014 r.

Udany rewanż piłkarzy LZS Fatma Pobiedna za porażkę z pierwszej kolejki. Już do przerwy mecz z 16 listopada 2014 r. z drużyną Zbylut Zbylutów został praktycznie rozstrzygnięty, ponieważ prowadziliśmy aż 5:0. Łupem bramkowym podzielili się Damian Jędrzejczyk z Adrianem Żarkowskim. Już w 3 min. przy asyście Krzyśka Rypicza prowadzenie dał nam Damian, a w 10 min. to Damian obsłużył dokładny podaniem Adriana. Trzecią i czwartą bramkę strzela ponownie Damian w 24 min. po indywidualnej akcji, a w 26 przy asyście Rafała Dawidowicza. Na 5:0 swoją drugą bramkę strzela Adrian, a asystą popisuje się ponownie Damian. W drugiej połowie goście zdobywają dwie bramki w 62 min. po rzucie karnym i w 86 min. Nas było jeszcze stać na ripostę w postaci szóstego gola autorstwa ponownie Damiana, a asystę zaliczył Maciek Senkowski.