•

Porażka w ostatnim meczu

21 czerwca 2015 r.

21 czerwca 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna rozegrali ostatni mecz w sezonie, z Sobotą na wyjeździe. Niestety nie udało się utrzymać naszej serii meczy bez porażki. Przegraliśmy 1:2 (1:0). Pierwsza połowa to nasza dominacja ale udało się wykorzystać tylko jedną sytuację w 15 min. Adrian Żarkowski zamknął dośrodkowanie Przemka Szatkowskiego. Druga połowa bardziej wyrównana ale w sumie kontrolujemy mecz. Niestety nadeszły feralne 4 minuty w 61 i 65 tracimy dwie bramki. Najpierw strata piłki na środku boiska kontra i jest remis. Potem Michał Gorczyca za lekko podaje piłkę do naszego bramkarza, napastnik gospodarzy ją przejął i przegrywamy. Potem to tylko nasze ataki (nieskuteczne) i sporadyczne kontry Soboty. Jeszcze w ostatnich minutach meczu Damian Jędrzejczyk mógł doprowadzić do remisu, wbiegł w pole karne gospodarzy minął bramkarza, ale za lekko uderzona piłka zastała jeszcze w linii bramkowej wybita przez obrońce. Szkoda bo było by to fajne zamknięcie całej bardzo udanej rundy.