•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Super wynik na początek sezonu

Super wynik na początek sezonu

21 sierpnia 2013 r.

Nowy sezon drużyna seniorów LZS FATMA Pobiedna rozpoczęła w nowej grupie i w mocno zmienionym składzie. Inauguracja wypadła okazale. W pierwszym w tym sezonie wyjazdowym meczu pokonaliśmy drużynę Bazalt Wojciechów 9:0. Przeciwnik nie był wprawdzie najmocniejszy, ale mocno odmłodzony skład i słabe przygotowania mogły niepokoić. Boisko pokazało, że nie jest tak źle. Były składne akcje była poprawna gra w obronie i mimo parnej pogody wytrzymaliśmy kondycyjnie. W pierwszym meczu zagrało 16 zawodników w tym tylko pięciu z podstawowego składu poprzedniego sezonu, pięciu z szerokiej kadry poprzedniego sezonu, trzech którzy powrócili po przerwie w grze i trzech debiutantów.

Cały mecz był pod naszą kontrolą. Przeważaliśmy, stwarzaliśmy sytuacje bramkowe i co trzeba podkreślić nie marnowaliśmy ich. Zdobyliśmy aż 9 bramek a mogliśmy jeszcze ze 4. Tak, więc byliśmy skuteczni. Gospodarze pierwszy groźny strzał oddali dopiero w 80 min., gdy wynik był już ustalony. Potem mieli jeszcze jedną okazję, ale w obu przypadkach dobrze interweniował nasz bramkarz. Bramki zdobywali: Damian Jędrzejczyk 4 (12, 48, 55 i 75 min.), Przemek Kostyk w 27 min., Jarek Łach w 31 min., Marcin Chwaszcz w 50 min., samobójcza w 57 min. i Darek Kurant w 73 min.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u