•

Pierwszy punkt zdobyty

23 października 2016 r.

Kolejny waży mecz ze względy na układ tabeli. 23 października 2016 r. gościliśmy drużynę Skalnika Rębiszów.

Tym razem mamy mocniejszy skład. Ale mecz zaczynamy jak zwykle, czyli tracimy dość szybko dwie bramki (12 i 17 min.). Na szczęście jeszcze w pierwszej połowie zdobywamy bramkę kontaktową autorstwa Damiana Jędrzejczyka w 27 min. Drugą połowę rozpoczynamy bardziej konkretnie i zdobywamy 2 kolejne bramki odwracając wynik na 3:2. Najpierw Łukasz Radziuk w 58 min. wyrównuje a w 63 min. Adrian Żarkowski wyprowadza nas na prowadzenie. Niestety nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku. W 68 min. Skalnik doprowadza ponownie do remisu. A mogło być jeszcze gorzej ponieważ goście w 79 min. nie wykorzystali rzutu karnego. Wreszcie dopisało nam trochę szczęścia.