•

Strona główna LZS Aktualności Wygrana na początek rundy wiosennej

Wygrana na początek rundy wiosennej

25 marca 2014 r.

23 marca 2014 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna rozpoczęli rundę wiosenną, rywalem była drużyna Bazaltu Wojciechów. Na dobry początek wygraliśmy 6:0 (3:0). Bramki zdobyli Ryszard Myśliński, Krzysztof Rypicz i Damian Bronowicki po 2.
Wynik otworzył Rysiek Myśliński już w 13 min., potem w 23 min. przy asyście Ryśka Krzysztof Rypicz podwyższył na 2:0. Pięć minut później swoją drugą bramkę zdobył Rysiek Myśliński (asysta Darka Kuranta). Ciężkie boisko i ciągle padający deszcz bardzo utrudniał grę obu drużynom. Goście w pierwszej połowie mieli jeszcze trochę sił, więc mecz był w miarę wyrównany, choć bez specjalnego zagrożenia naszej bramki, my natomiast wykorzystaliśmy trzy wyżej opisane sytuacje. Druga połowa to przygniatająca przewaga naszego zespołu, np. Bazalt dopiero w 75 min. zbliżył się do naszej bramki wykonując rzut rożny i oddał w drugiej połowie trzy nie groźne strzały. W 47 min. zdobywamy czwartą bramkę autorstwa Krzyśka Rypicza po błędzie obrońcy Bazaltu. Potem dwie swoje bramki strzelił Damian Bronowicki, najpierw w 72 min. po podaniu Darka Kuranta fantastycznym strzałem w krótki róg w samo okienko. Piłka jeszcze się odbiła od słupka i wpadła do bramki. Wynik został ustalony w 85 min. w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Marcin Łazarski, ale bramkarz obronił jego uderzenie, wybitą piłkę przejął Damian i ustalił wynik na 6:0.