•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Kolejna porażka naszych juniorów

Kolejna porażka naszych juniorów

26 września 2012 r.

W sobotę 22 września 2012r juniorzy LZS Fatma Pobiedna rozegrali 5 mecz w sezonie. Niestety było to najsłabsze spotkanie w ich wykonaniu, i porażka z Pisarzowicami 0:6. Do przerwy gra jeszcze nie była tak zła, niestety po przerwie i po zmianach w składzie panował już tylko chaos i zamieszanie. Nie potrafiliśmy wymienić trzech czterech podań między sobą. Przeciwnicy dominowali nad nami przez całe spotkanie. Próbowaliśmy grać z kontry, ale jak obrona nie potrafi przyjąć piłki i dokładnie zagrać do przodu, tylko jest wybijanie piłek na oślep po autach to trudno zagrozić rywalom. Nasza pomoc też nie potrafiła skonstruować żadnej akcji ani przeszkodzić rywalom w ich atakach. Napastnicy grali indywidualnie nie dostrzegając swoich kolegów. No i nasz bramkarz też dał "popis" swoich umiejętności. W poprzednich meczach wyżej przegrywaliśmy w Lubomierzu czy z Woskarem, ale tam było po kilka składnych fajnych akcji i wyniki nie odzwierciedlały naszej gry teraz było odwrotnie. Po tym meczu nie można w składzie naszej drużyny znaleźć ani jednego zawodnika, który choćby odrobinę wyróżniał się wszyscy zagrali katastrofalnie słabo.