•

Strona główna LZS Aktualności Pierwszy sparing przed nowym sezonem

Pierwszy sparing przed nowym sezonem

27 lipca 2014 r.

27 lipca 2014 roku drużyna LZS Fatma Pobiedna rozegrała pierwszy sparing przed sezonem 2014/2015. Rywalem naszych piłkarzy była drużyna LZS Kościelnik, spadkowicz z klasy A. Mecz zakończył się "hokejowym" wynikiem 6:8 (3:3). Nasza drużyna praktycznie pierwszy raz od 6 tygodni spotkała się w tak szerokim składzie. I niestety było to widać na boisku. Dopóki mieliśmy siły i graliśmy w najmocniejszym składzie dominowaliśmy na boisku i strzelaliśmy bramki. W 25 min. było już 3:0 po bramkach Damiana Jędrzejczyka, Grześka Dudczaka i bramce samobójczej. Później zaczęły się zmiany, co od razu odbiło się na wyniku i goście do przerwy wyrównali na 3:3. Po przerwie niestety w naszych szeregach panował już tylko chaos. A to, co grała nasza obrona to woła o pomstę do nieba. Zawodnicy z Kościelnika grali tzw. długą piłkę za obronę co powodowało stałe zagrożenie pod naszą bramką. Graliśmy zdecydowanie za wysoko i napastnicy gości mieli dużo miejsca na dochodzenie do tych piłek. Bramki po przerwie dla naszej drużyny zdobywali Damian Jędrzejczyk 2 i Przemek Kostyk.

Nasza drużyna grała w składzie: Zajączkowski P. - Bronowicki D., Wrona Ł., Sekuła P., Fornalczyk P. - Kostyk P., Rypicz K., Myśliński R., Łach J. - Jędrzejczyk D., Dudczak G. na zmiany wchodzili: Dawidowicz R., Senkowski M., Kostyk M., Żarkowski A. i Rypicz T.