•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Piłkarze podziękowali Prezesowi

Piłkarze podziękowali Prezesowi

27 listopada 2017r.

W niedzielę 26 listopada 2017r. odbył się ostatni mecz rundy jesiennej piłkarskiej A-klasy. W Pobiednej miejscowi - LZS Fatma Pobiedna - podejmowali przyjezdnych Błękitnych Studniska. Goście okazali się silniejszym, bardziej zorganizowanym zespołem i wygrali ostatecznie 0:3 (do przerwy 0:1).
Jeden z jaśniejszych momentów tej niedzieli nastąpił jednak jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Najmłodsi piłkarze z Pobiednej, w imię całego zespołu, wręczyli kwiaty oraz pamiątkowe trofeum prezesowi Stanisławowi Weryho, kończącemu swoją kadencję. Ogromne zaangażowanie, nakład czasu, pracy, odpowiedzialność i pasja to cechy, których będzie brakować.
Serdeczne podziękowania należą się nie tylko ustępującemu ze stanowiska prezesowi Stanisławowi Weryho, ale również sekretarzowi Janowi Ziębie, odpowiedzialnemu za formalną, biurokratyczną stronę działalności klubu.
Pośród zasług ustępującego zarządu należy wymienić m.in.. awans zespołu seniorów do A-klasy, wysoką frekwencję i niezłe wyniki w obiecującej drużynie trampkarzy, poprawę elementów infrastruktury stadionu i należyte utrzymanie obiektu, doposażenie klubu w sprzęt (m.in. piłki, stroje, buty, dresy dla trampkarzy, kompresor, wózek), dobrą organizację i ogólną pozytywną atmosferę w klubie.
Z nadzieją patrzymy również w przyszłość pod wodzą nowego zarządu. 25 listopada 2017r. nowym prezesem zarządu klubu wybrany został Krzysztof Rypicz. Idzie młodość. Liczymy, że zarówno na płaszczyźnie dorosłej piłki, jak i w szkoleniu młodzieży, lokalny klub piłkarski będzie miejscem sprzyjającym rozwojowi, spędzaniu czasu wolnego, dobrej organizacji, współpracy, koleżeństwa, ducha sportu i zasad fair-play.
Jednocześnie zapraszamy do współdziałania wszystkich, którym duch sportu jest bliski. Niezmiennie potrzeba nam "świeżej krwi", działaczy, piłkarzy, sponsorów, kibiców... Rywalizujemy w tej samej lidze z drużynami z takich miast, jak Lwówek, Olszyna, Zawidów, Leśna czy Świeradów i nie poddajemy się. Świadczy to o dużej energii i potencjale tkwiącym w klubie z Pobiednej, walczącym o utrzymanie w A-klasie.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u