•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Kolejna wygrana LZS Fatma

28 maja 2012 r.

W niedzielę 27 maja 2012 r piłkarze LZS Fatma Pobiedna rozegrali ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. Pokonaliśmy 3:0 Kwisę Mroczkowice. Mimo osłabienia (sezon komunijny) dominowaliśmy nad gospodarzami przez cały mecz. Grając spokojnie i cierpliwie zdobyliśmy 3 bramki po strzałach kolejno: Adriana Żarkowskiego w 32 min., Łukasza Wrony w 52 i Damiana Jędrzejczyka w 54 min. Wszystkie bramki zdobyliśmy w prawie identyczny sposób, nasi zawodnicy wpadają w pole karne przeciwnika i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dają mu żadnych szans. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie starali się zagrozić nasze bramce, ale nie mieli większych argumentów. Zaś w drugiej połowie to całkowita dominacja naszej drużyny.
Za tydzień zakończenie sezonu, podejmiemy na naszym boisku drużynę Granicy Miłoszów, która dzisiaj straciła szansę awansu przegrywając na swoim boisku z Kościelnikiem aż 0:4.

W sobotę nasi juniorzy zakończyli sezon przegrywając ostatni mecz z Gigantem Lubomierz 1:3. Był to mecz niewykorzystanych szans naszego zespołu. Zamiast prowadzić 2:0 nasi zawodnicy marnują kolejne okazje, a goście praktycznie nie stwarzając sobie sytuacji zdobywają dwie bramki. Pierwszą po bezsensownym faulu w polu karnym, zaś drugą po kiksie obrońcy. Po przerwie marnujemy następne okazje, a goście zdobywają trzecią bramkę po solowym rajdzie. Dopiero w 86 min. zdobywamy honorową bramkę z rzutu karnego w wykonaniu Dominika Szymkowiaka, który w dniu meczu obchodził urodziny.


Opracował B.S.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u