Rozwoju Wsi

Oficjalna strona Pobiednej

Kolejna wygrana LZS Fatma

28 maja 2012 r.

W niedzielę 27 maja 2012 r piłkarze LZS Fatma Pobiedna rozegrali ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. Pokonaliśmy 3:0 Kwisę Mroczkowice. Mimo osłabienia (sezon komunijny) dominowaliśmy nad gospodarzami przez cały mecz. Grając spokojnie i cierpliwie zdobyliśmy 3 bramki po strzałach kolejno: Adriana Żarkowskiego w 32 min., Łukasza Wrony w 52 i Damiana Jędrzejczyka w 54 min. Wszystkie bramki zdobyliśmy w prawie identyczny sposób, nasi zawodnicy wpadają w pole karne przeciwnika i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dają mu żadnych szans. Gospodarze jeszcze w pierwszej połowie starali się zagrozić nasze bramce, ale nie mieli większych argumentów. Zaś w drugiej połowie to całkowita dominacja naszej drużyny.
Za tydzień zakończenie sezonu, podejmiemy na naszym boisku drużynę Granicy Miłoszów, która dzisiaj straciła szansę awansu przegrywając na swoim boisku z Kościelnikiem aż 0:4.

W sobotę nasi juniorzy zakończyli sezon przegrywając ostatni mecz z Gigantem Lubomierz 1:3. Był to mecz niewykorzystanych szans naszego zespołu. Zamiast prowadzić 2:0 nasi zawodnicy marnują kolejne okazje, a goście praktycznie nie stwarzając sobie sytuacji zdobywają dwie bramki. Pierwszą po bezsensownym faulu w polu karnym, zaś drugą po kiksie obrońcy. Po przerwie marnujemy następne okazje, a goście zdobywają trzecią bramkę po solowym rajdzie. Dopiero w 86 min. zdobywamy honorową bramkę z rzutu karnego w wykonaniu Dominika Szymkowiaka, który w dniu meczu obchodził urodziny.