•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Remis i spadek na 5 miejsce w tabeli

Remis i spadek na 5 miejsce w tabeli

28 siepnia 2013 r.

W niedzielę 25 sierpnia 2013 roku drużyna seniorów LZS FATMA Pobiedna rozegrała kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem zagrali z KS Kotliska i nie był to udany mecz piłkarzy z Pobiednej.

Gospodarze mecz rozpoczęli w 9 osobowym składzie i mimo to już w 3 min. zdobyli bramkę. Ta sytuacja sparaliżowała grę naszej drużyny. Nasi zawodnicy nie potrafili rozegrać kilku podań, było tylko kiwanie się, niecelne podania albo długa piłka do przodu. To nie była ich gra. Trzeba jednak częściowo usprawiedliwić naszych zawodników, bo boisko nie było najlepszej, jakości. Do składu gospodarzy dołączył dziesiąty zawodnik i wtedy w 20 min. Mateusz Kostyk po indywidualnej akcji mocnym strzałem z około 14 metrów pokonał bramkarza Kotlisk. Uspokoiliśmy trochę grę, ale nie kreowaliśmy jakiś groźnych sytuacji. Niestety w 36 min. gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po gapiostwie naszych obrońców. Ale już w 40 min. po szybko rozegranym rzucie wolnym Marcin Chwaszcz po podaniu Darka Kuranta doprowadza do remisu. Druga połowa to już dominacja naszej drużyny. W pięciu pierwszych minutach po przerwie mamy 3 setki, ale wykorzystujemy tylko jedna w 47 min. przy asyście Damian Jędrzejczyka Darek Kurant daje nam prowadzenie. Przejmujemy całkowicie inicjatywę mnożą się kolejne zmarnowane sytuacje. Niestety dzisiaj celowniki były kompletnie rozregulowane. I zamiast prowadzić trzema czterema bramkami w 80 min. po rzucie wolnym gospodarze doprowadzili do remisu. Pozostało jeszcze 10 minut, i w tych dziesięciu minutach mamy kolejne dwie setki, ale nic już nie chciało wpaść do bramki. Podsumowując straciliśmy dwa punkty na własne życzenie, ale trudno wygrywać mecze grając praktycznie bez środkowych pomocników, którzy by potrafili skutecznie rozegrać piłkę bez walenia jej na oślep do przodu. Trudno wygrać mecz mając tak rozregulowane celowniki jak dzisiaj nasi napastnicy. No i obrona powinna mniej panikować i grać bardziej agresywnie nie doprowadzając do zagrożenia pod naszą bramką. Jedynie nasz bramkarz zagrał poprawnie.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u