•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Dobrze grali, ale... przegrali

Dobrze grali, ale... przegrali

29 kwietnia 2013 r.

W niedzielę 28 kwietnia 2013 r. drużyna seniorów LZS Fatma Pobiedna przegrała na boisku lidera Włókniarza II Mirsk. Choć sam wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Wynik 0:4 (0:2) jest przykry ale w sumie niezasłużony. Gra była wyrównana a przez długie okresy to nasza drużyna przeważała. Ale jak zwykle zawiodła skuteczność i brak koncentracji w obronie. Już w 2 minucie tracimy bramkę po niedokładnym wybiciu piłki. Przejmujemy inicjatywę i w 15 min. Damian Jędrzejczyk marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem, a jak mówi piłkarskie przysłowie zmarnowane sytuacje się mszczą i tak było w tym przypadku, bo w 18 min. przegrywamy już 2:0. A potem to my prowadzimy grę i przez godzinę gospodarze już poważnie nie zagrozili naszej bramce. My zresztą też, ale dwa czy trzy razy mógł się wykazać bramkarz Włókniarza. Niestety w końcówce dwie bramki zawalił nasz bramkarz, raz nie wyszedł do piłki a potem przypadkowe wrzucenie piłki przez zawodnika gospodarzy nieszczęśliwie wpadło naszemu bramkarzowi za "kołnierz". Myślę, że choć wynik gorszy niż tydzień temu to gra była lepsza i to jest dobry prognostyk na następne mecze.

W najbliższą środę 1 maja zagramy pierwszy mecz w rundzie wiosennej na swoim boisku z drużyną Radogoszczy, a w niedzielę kolejny trudny mecz wyjazd do Giebułtowa.
Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u