•

Strona główna LZS Aktualności Remis trampkarzy w meczu na szczycie

Remis trampkarzy w meczu na szczycie

2 maja 2015 r.
Remis trampkarzy z Pobiednej w meczu na szczycie. W piątek 1 maja 2015 roku nasi trampkarze zremisowali w Lubomierzu z Gigantem 1:1 (1:1). Pierwsza połowa wyrównana obie drużyny strzelają po jednej bramce. Najpierw gospodarze w 12 min. zdobywają bramkę po przypadkowym uderzeniu, piłka lubuje naszego bramkarza. W 28 min. wyrównujemy z karnego po faulu na Michale Cymbałko. Pewnym egzekutorem był nasz bramkarz Kacper Witczak. Drugą połowę gramy tylko w 10 po kontuzjach dwóch naszych zawodników. I o dziwo mamy dużą przewagę w grze ciągle atakując bramkę gospodarzy. Ale trzeba przyznać, że lepsze sytuacje mają Lubomierzanie grający z kontry. Graliśmy w składzie: Witczak K. - Zwierzyński K., Stachnik Sz., Rypicz M., Myśliński F. - Pichniarczyk G., Cymbałko M., Rypicz A. - Komsta Sz., Dyrda A.