•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Runda wiosenna rozpoczęta

Runda wiosenna rozpoczęta

30 marca 2015 r.

Rundę wiosenną nasi piłkarze z LZS Fatma Pobiedna rozpoczęli 29 marca 2014 r. od zwycięstwa 1: 0 na wyjeździe z drużyną LZS Niwnice.
Drużyna ta sprawiła nam ostatnio sporo kłopotów, bo dwa razy przegraliśmy z nimi na swoim boisku, dzisiaj był udany rewanż. Pierwsza połowa wyrównana obie drużyny stworzyły sobie po jednej znakomitej okazji. U nas nie popisał się Damian Jędrzejczyk marnując doskonałą sytuację. Gospodarze nie oddali ani jednego celnego strzału, my natomiast cztery razy ”zatrudniliśmy” bramkarza Niwnic. Dzisiaj w drużynie Pobiednej zagrało trzech (młodych) debiutantów: Marcin Andrzejewski, Oskar Stożek i Krystian Cymbałko. Były to bardzo udane debiuty. Druga połowa przebiegała już przy optycznej przewadze naszej drużyny. Piłkarze Niwnic grali z kontry i kilka razy próbowali nam zagrozić, ale w sumie nic poważniejszego się nie stało. Zawodnicy Fatmy oddali sporo strzałów, ale były one bardzo niecelne. Mieliśmy natomiast cztery doskonałe okazje i wykorzystaliśmy tylko jedną. Najpierw Rysiek Myśliński otrzymał doskonałe podanie i będąc sam przed bramkarzem gospodarzy praktycznie podał mu piłkę, następnie Adrian Żarkowski będąc kilka metrów przed bramką Niwnic fatalnie spudłował, uderzając piłkę nad poprzeczką. Wreszcie w 79 min. po dwójkowej akcji Adriana z Damianem ten ostatni wpadł w szesnastkę rywali ograł bramkarza i umieścił piłkę w pustej bramce. Potem ponownie Damian nie trafił główką po doskonałej wrzutce Krystiana do pustej bramki gospodarzy.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u