•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Pierwszy mecz trampkarzy

30 sierpnia 2014 r.

W sobotę 30 sierpnia 2014 roku swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrała drużyna trampkarzy LZS Fatma Pobiedna. Niestety pechowo przegraliśmy na wyjeździe z Gryfem Gryfów 0:2 (0:0). Nasza młoda drużyna zaprezentowała bardzo dobre umiejętności. Spokój w konstruowaniu akcji, pewną grę w obronie i spore umiejętności techniczne, po prostu piłka nie przeszkadzała im w grze. Trochę niestety ustępowała rywalom warunkami fizycznymi, co w sumie zdecydowało o porażce naszej drużyny. Niestety największą role w tej przegranej miał sędzia Robert Liszka z Lubomierza, który krzywdził naszą drużynę niemiłosiernie. Już w pierwszej połowie zaczął puszczać kilku metrowe spalone zawodników Gryfowa, wtedy jeszcze nie umieli tego wykorzystać, niestety w 42 min. po kolejnej takiej sytuacji Gryf zdobył bramkę. Druga bramka została stracona w 47 min. i była to jedyna naprawdę dobra akcja gospodarzy w tym meczu. Reszta groźnych okazji w sumie ze dwie lub trzy wynikały z tego, że nasz zespół się odkrył dążąc do zmiany wyniku. I takie sytuacje były, ale niestety zabrakło celności albo siły w strzałach, a raz była obita tylko poprzeczka bramki Gryfowa. Na koniec trzeba powiedzieć, że jeśli na takim poziomie rozgrywek sędziowie dopuszczają się takich "wyczynów" to jest to naprawdę bardzo przykre i dopóki ta sytuacja się nie zmieni to polska piłka nożna się nie wydźwignie z marazmu, w jakim tkwi. Bo jak tacy młodzi gracze widzą wyczyny sędziów to jest prosta droga do zniechęcenia ich do dalszej gry. Przez co mogą znikać jakieś nieodkryte talenty.

Skład naszej drużyny: Kacper Witczak - Kacper Zwierzyński, Szymon Stachnik, Maciej Rypicz, Filip Myśliński - Paweł Kotliński, Aleksander Rypicz, Łukasz Mogieła, Dawid Gładysz - Michał Cymbałko, Szymon Komsta /rezerwa: Tomasz Skowron

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u