•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Sezon 2015/2016 rozpoczęty

Sezon 2015/2016 rozpoczęty

30 sierpnia 2015 r.

Nowy sezon 2015/2016 dla piłkarzy LZS Fatma Pobiedna rozpoczęty i to z niezłym wynikiem. 30 sierpnia 2015 roku wygrywamy w Rząsinach z tamtejszym Rolnikiem 4:0 (2:0).

Już w 3 min. Damian Jędrzejczyk otworzył wynik i mamy prowadzenie. Szybko zdobyta bramka spowodowała, że graliśmy bardzo pewnie cały czas zagrażając bramce gospodarzy, ci z kolei nie potrafili poważnie nam zagrozić. W 32 min. podwyższamy prowadzenie po dośrodkowaniu Damiana Jędrzejczyka, Maciej Senkowski uprzedza obrońcę i z bliska wpakował piłkę do bramki. Rolnik przez cały mecz oddał może ze trzy celne strzały, które i tak nie stwarzały problemów naszemu bramkarzowi. Natomiast bramkarz Rolnika wybronił kilka naszych strzałów, ale nie był w stanie wszystkiego obronić. W 59 min. Krystian Cymbałko podał prostopadle do Ryśka Myślińskiego, który dośrodkował piłkę wprost do Damiana Jędrzejczyka będącego na siódmym metrze na wprost bramki rywali spokojnie ją sobie przyjął i zdobył dla nas 3 bramkę. W 61 min. po zagraniu ręką przez obrońcę Rolnika we własnej szesnastce sędzia podyktował dla nas rzut karny, niestety Przemek Kostyk kopnął piłkę nad poprzeczką. Dalej atakowaliśmy i w 86 min. po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzyśka Rypicza Rysiek Myśliński przepuścił piłkę, ta doszła do będącego na 5 metrze Darka Kuranta, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w bramce gospodarzy.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u