Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona PobiednejKotliska rozgromione

31 maja 2015 r.

W meczu rozegranym 31 maja 2015 roku na swoim boisku piłkarze LZS Fatma Pobiedna bardzo wysoko pokonali drużynę z Kotlisk, wygrywając 11:1 (4:0).

Sytuacja przed meczem była prawie taka sama jak w meczu z jesieni między naszymi drużynami. Goście zaczęli w 10 i kończyli w 9 osobowym składzie. Wtedy to my byliśmy osłabieni i ostatecznie przegraliśmy 6:8, dzisiaj było odwrotnie. Już po 10 minutach mieliśmy 4 setki i dopiero piąta okazja została wykorzystana. Goście nie mieli nic do powiedzenia bo ciągle graliśmy praktycznie przed ich polem karnym. Jak zwykle super strzelcem okazał się Damian Jędrzejczyk, który dzisiaj zdobył aż 7 bramek, a mógł dojść do przynajmniej 10. Goście honorowego gola zdobyli w 80 min. Damian swoje bramki strzelał kolejno: w 12 min. (asysta Damiana Witczaka), 24 (Grzegorz Dudczak), 27 (Ryszard Myśliński), 39 (Rafał Dawidowicz), 67 (ponownie Damian Witczak), 72 i 84 min. (Przemek Szatkowski). Kolejne bramki były autorstwa w 51 min. Krzyśka Rypicza po indywidualnej akcji, dwie zdobył Damian Witczak w 52 i 74 min. (asysta Ryśka Myślińskiego) oraz w 55 min. swoje trafienie dołożył Przemek Kostyk. Drużynie z Kotlisk trzeba podziękować za sportową postawę, bo mimo osłabienia ambitnie grali do końca za co wielki szacunek.


Opracował: B.S.


Dołącz do nasTweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u