•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Trampkarze zremisowali z liderem

Trampkarze zremisowali z liderem

7 pażdziernika 2014 r.

Trampkarze LZS Fatma Pobiedna w sobotę 4 października 2014 roku rozegrali w Pobiednej mecz ze Spartą Zebrzydowa. Sparta jest liderem grupy. Młodzi piłkarze z Pobiednej ten mecz zremisowali 3:3 (1:1), a powinni wygrać bez najmniejszych problemów.

Goście objęli prowadzenie w 16 min., ale w 27 do remisu doprowadził Szymon Komsta po podaniu Olka Rypicza. W 39 min. po solowym rajdzie Dawid Gładysz zdobył fantastyczną bramkę z ostrego kąta z linii pola karnego. Niestety w 47 min. po lekkim zagraniu piłki do naszego bramkarza napastnik gości przejął ją i znowu był remis. W 59 mim. po zagraniu piłki ręką przez obrońcę Sparty mamy rzut karny, pewnym wykonawcą był Szymon Stachnik. Dwa punkty tracimy w 3 minucie doliczonego czasu gry, po niecelnym strzale rywali do piłki na linii końcowej dochodzi zawodniczka z Zebrzydowej wycofuje piłkę na 5 metr tam nasz obrońca niestety za nerwowo zareagował i wybił piłkę za krótko i napastnik Sparty trafił do bramki. Szkoda.

Nasza drużyna grała w składzie: Witczak K. - Zwierzyński K., Myśliński F., Ferenc K., Stachnik Sz. - Pichniarczyk G., Cymbałko M., Rypicz M., Dyrda A. - Gładysz D., Komsta Sz. /na zmiany wchodzili: Rypicz A., Mogieła Ł. i Skowron T.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u