•

Strona główna LZS Aktualności Druga dwucyfrówka w sezonie

Druga dwucyfrówka w sezonie

7 czerwca 2015 r.

7 czerwca 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna w drugim meczu pod rząd zdobyli dwucyfrową ilość bramek, tym razem na wyjeździe pokonali Bazalt Wojciechów 10:1 (2:1).

Mecz rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia bo już w 1 min., a dokładnie w 22 sekundzie Maciej Senkowski dał nam prowadzenie wykorzystując podanie Ryśka Myślińskiego. Już po kwadransie powinniśmy prowadzić co najmniej 3 lub 4 bramkami, ale niestety nasi napastnicy marnowali kolejne okazje. Na domiar złego nasza obrona podarowała prezent gospodarzom i w 19 min. był remis 1:1. W 23 min. ponownie prowadzimy po główce Przemka Szatkowskiego (asysta Daniela Iwańca). Gospodarze mieli jeszcze jedną dobrą okazję w pierwszej połowie, ale jej nie wykorzystali. My natomiast marnujemy następne sytuacje i pierwsza połowa to tylko 2:1. Druga połowa to już tylko gra na jedną bramkę i co kilka minut zdobywamy kolejne bramki. I tak w 50 min. Damian Jędrzejczyk na 3:1, w 53 na 4:1 ponownie Damian po podaniu Ryśka Myślińskiego, w 55 min. sam Rysiek strzałem za szesnastki podwyższa na 5:1. W 57 min. tu po wejściu na boisko Krzysiek Rypicz wykorzystuje podanie Damiana Jędrzejczyka (6:1), w 60 min. mocnym strzałem kolejną bramkę zdobył Damian Jędrzejczyk. Kolejne dwa gole strzela ponownie Przemek Szatkowski w 69 i 78 min. po podaniach Krzyśka Rypicza i Adriana Żarkowskiego. Ostatniego gola zdobył w 81 min. Krzysiek Rypicz. Cieszy kolejna wygrana (wysoka), martwi trochę brak koncentracji przez cały mecz.