•

Strona główna LZS Aktualności Sobota pokonana w niedzielę

Sobota pokonana w niedzielę

7 października 2015r.

Mecz rozegrany 4 października 2015 r. z drużyną KS LZS Sobota piłkarze LZS Fatma Pobiedna wygrali dość wysoko, bo 6:1 (3:1). Nasi goście tylko krótkimi momentami zagrażali naszej bramce. W większości te groźne sytuacje sami sobie prokurowaliśmy. Ale nie ma co się specjalnie nad tym rozwodzić po prostu trzeba większej koncentracji. Mecz początkowo dość wyrównany, ale to bramkarz gości musiał się wykazać swoimi umiejętnościami broniąc w trzech sytuacjach dobre strzały naszych napastników. Wreszcie w 24 min. rzut rożny wykonywał Adrian Żarkowski a nabiegający Kordian Rożko głową umieścił piłkę w siatce gości. Dwie minuty później podobne podanie tylko z akcji wykonał Damian Jędrzejczyk i ponownie Kordian umieścił piłkę w bramce. Niestety ponownie po dwóch minutach pada bramka ale tym razem to goście ją strzelili. Pierwszą połowę kończymy ponownie dwu bramkową przewagą bo w 42 min. prostopadłe podanie Kordiana Damian Jędrzejczyk zamienia na gola. Drugą połowę zaczęliśmy jakoś mało skoncentrowani i rywale natychmiast to wykorzystali bo częściej zagrażali naszej bramce. Na szczęście dwa razy dobrze bronił nasz bramkarz albo obrona blokowała zagrożenie. Niepokojącym było to, że jakby naszym zawodnikom zaczęło brakować sił. Ale tym razem zmiany odwróciły tę sytuację bo to goście w ostatnich 10 min. "stanęli", co zostało natychmiast wykorzystane przez naszych zawodników. W 80 min. z błędu obrońcy Soboty skorzystał Łukasz Wrona, powalczył o piłkę ta doszła do Krystiana Cymbałko, a ten nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce. W 86 min. Krystian doskonałym podaniem obsłużył Damiana Jędrzejczyka i było już 5:1. A dwie minuty później ponownie Damian po samotnym biegu od połowy boiska minął bramkarza gości i trafił do pustej bramki ustalając wynik spotkania. Do tej pory idzie nam bardzo dobrze, ale teraz zaczynają się "schody" ponieważ czekają nas trzy chyba najtrudniejsze mecze: dwa kolejne wyjazdy do Kościelnika i Biedrzychowic oraz mecz z Niwnicamy na naszym boisku.