•

Strona główna LZS Aktualności Trampkarze zakończyli sezon zwycięstwem.

Trampkarze zakończyli sezon zwycięstwem.

Nasza drużyna trampkarzy z LZS Fatma Pobiedna wygrała w sobotę na swoim boisku z Gryfem Gryfów 4:0 (3:0). Był to ostatni mecz sezonu. I prawdopodobnie wygraliśmy swoją grupę o ile się nic nie zmieni. Na stronie OZPN-u Jelenia Góra przed ostatnią kolejką zajmowaliśmy drugą pozycję, a ponieważ prowadząca Kwisa Świeradów przegrała swój ostatni mecz a my wygraliśmy tak więc: jesteśmy MISTRZAMI.

Gratulacje przede wszystkim dla zawodników, którzy mimo bardzo szczupłej kadry dotrwali do końca sezonu i to z takim wynikiem, WIELKIE DZIĘKI.Sam mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie wyrównany ale to my byliśmy bardzo skuteczni. Już w 6 min. prowadzimy po bramce Szymona Komsty, dwie dalsze strzelił w końcówce Robert Pazowski (31 i 34 min.). Druga połowa to już większa dominacja naszego zespołu, rywale nie potrafili poważniej zagrozić nasze bramce, nam natomiast spadła skuteczność. Tylko w 49 min. fantastycznym strzałem z około 30 m popisał się Tomek Skowron i ustalił wynik meczu na 4:0. Graliśmy w składzie: Witczak K. - Zwierzyński K., Stachnik Sz., Dyrda A., Myśliński F. - Rypicz A., Cymbałko M., Skowron T., Komsta Sz. - Pazowski R., Rypicz M. Jeszcze raz wielkie gratulacje za cały sezon i wkrótce postaram się podsumować statystycznie dokonania drużyny i poszczególnych zawodników.