•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Czwarte zwycięstwo Fatmy Pobiedna

Czwarte zwycięstwo Fatmy Pobiedna

26 kwietnia 2010 r.

W niedzielę pojechaliśmy do Mroczkowic i pokonaliśmy tamtejszą Kwisę 1:0 po bramce Szymona Palucha w 89 min. Na początku gospodarze próbowali nas przycisnąć, ale my graliśmy bardzo spokojnie i skutecznie w obronie. Nasz bramkarz popisał się dwoma obronami groźnych strzałów zawodników gospodarzy i to było wszystko, na co było stać Kwisę w tym meczu. Bo z biegiem czasu coraz bardziej gospodarze opadali z sił. Nasi zawodnicy groźnie atakowali, ale brakowało dokładności w ostatnim podaniu.
Zabrakło trochę nam świeżości, bo był to drugi mecz w ciągu 3 dni. I choć lepiej się prezentowaliśmy od gospodarzy to nam też trochę sił zabrakło. Ale graliśmy do końca i zostaliśmy nagrodzeni. W 89 min. po rzucie wolnym wykonywanym przez Szymona Gana Damian Jędrzejczyk przedłużył podanie i Szymon Paluch z najbliższej odległości wepchnął piłką do bramki. Zdobywca bramki kilka minut wcześniej także po rzucie wolnym trafił w słupek. Trzeba pochwalić też sędziego, który prowadził te zawody. Swoją postawą wprowadził na boisku spokój i choć nie brakowało ostrych spięć jego zachowanie uspokajało zawodników obu drużyn. Oby wszyscy sędziowie tak się prezentowali to by było mniej różnych kontrowersji na boiskach.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u