Kalendarz odbioru odpadów

Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej


Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Kolejna wygrana: Rolnik Rząsiny - Fatma Pobiedna 3:11

Kolejna wygrana: Rolnik Rząsiny - Fatma Pobiedna 3:11

9 maja 2010 r.
Trochę dzisiejszego meczu, po ostatnich wynikach gospodarzy, się obawialiśmy, ale rzeczywistość boiskowa szybko rozwiała nasze obawy. Nasza drużyna wysoko pokonała gospodarzy aż 11:3 (3:0). Nadzwyczajną skutecznością popisał się nasz najlepszy napastnik Damian Jędrzejczyk. Pokonał bramkarza Rolnika aż 9 razy!!!!!!!!!!!!
W całej historii Fatmy żaden zawodnik nie zdobył w jednym meczu aż tylu bramek, jest to absolutny rekord. Dotychczas najskuteczniejszym zawodnikiem był Tadeusz Kajzer, który 7.06.1990 r. zdobył 6 bramek w wygranym 11:2 meczu z Leśnikiem Osiecznica także na wyjeździe.
Pozostałe bramki dla naszej drużyny zdobyli Szymon Gan i Mirosław Skowron. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem dużo błędów obu drużyn. Gospodarze też mieli kilka szans i 3 wykorzystali. Nasi zawodnicy byli jednak bardzo skuteczni choć kilka innych szans nie wykorzystali. Nasz dzisiejszy skład nie był najsilniejszy, zabrakło "etatowych" bocznych obrońców. I ten brak był zauważalny. Cieszy postawa całej drużyny i wyniki niezależnie kto gra a kogo brakuje. Oby tak dalej.



Dołącz do nas



Tweetnij
Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Informator SMS
Polecane linki




















Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2018          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u