•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Kolejne zwycięstwo Fatmy

3 maja 2010 r.

Piąty mecz rundy wiosennej i piąte zwycięstwo. Tym razem pokonaliśmy solidną drużynę z Zaręby. Rywale postawili naszej drużynie wysoko poprzeczkę. Zaraz po rozpoczęciu meczu stworzyli sobie dogodną sytuacje, ale na szczęście jej nie wykorzystali. Niestety w 8 min. straciliśmy bramkę, po prostopadłym zagraniu zawodnik z Zaręby wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i przegrywaliśmy 0:1. Przez pierwsze 15-20 min. nasza drużyna sprawiała wrażenie zagubionej grupy piłkarzy. Brakowało krycia i agresywności, a przeciwnicy groźnie nas atakowali. Z biegiem czasu mecz się wyrównywał, zaczęliśmy stwarzać zagrożenie pod bramką gości, a i obrona grała coraz skuteczniej. Gracze z Zaręby zaczęli się kłócić między sobą, a nasi spokojnie wykorzystując brak koncentracji w drużynie gości pod koniec pierwszej połowy zadali dwa ciosy, które wyprowadziły naszą drużynę na prowadzenie. W 38 i 45 min. Damian Jędrzejczyk zdobył dwie bramki. Druga połowa to wyrównana walka obu drużyn. Raz po raz były prowadzone ataki przez obie drużyny, ale wynik się nie zmieniał. W 62 min. kontuzji barku doznał Darek Skowron, w jego miejsce wszedł Przemek Kostyk i 10 min. później zdobył dla nas trzecią bramkę. Po rzucie wolnym wykonanym przez Szymona Palucha bramkarz gości nie utrzymał piłki i Przemek głową zdobył bramkę. W 80 min. prowadziliśmy już 4:1 po bramce Szymona Palucha i podaniu Damiana Jędrzejczyka. Goście też mogli zdobyć więcej bramek, ale jednej nie uznał sędzia odgwizdując spalonego. W innych sytuacjach nasz bramkarz i obrona wychodzili obronną ręką z zagrożenia. Podsumowując: ograliśmy groźnego przeciwnika, który był jak się wydaje najtrudniejszym naszym rywalem w dotychczasowych meczach. Tym razem nie zawiodła nas skuteczność naszych zawodników.

Za tydzień jedziemy do Rząsin i może to być bardzo trudny mecz, bo ze względu na rozpoczynający się sezon komunijni i kontuzje będziemy grać w bardzo osłabionym składzie.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u