•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> W sobotę gramy z Bazaltem Wojciechów

W sobotę gramy z Bazaltem Wojciechów

2 kwietnia 2010 r.

W Wielką Sobotę (3 kwietnia 2010 r.) zostaną rozegrane mecze 15 kolejki klasy B. Nasza drużyna będzie gościć Bazalt Wojciechów. Mecz zostanie rozegrany o godz. 15.00.
Naszym przeciwnikiem będzie drużyna z którą mamy bardzo korzystny bilans. Do tej pory zostało rozegranych 9 meczy pomiędzy naszymi drużynami i wszystkie zostały wygrane przez Fatmę, a stosunek bramek wynosi 46:12. Tak więc kolejny mecz powinien być kontynuacją tej dobrej passy. W rundzie jesiennej wygraliśmy w Wojciechowie 5:2.
W innych meczach mamy dwa szlagiery. W Lubaniu zostanie rozegrany mecz pomiędzy Radogoszczą i Giebułtowem, a Radostów będzie grał z Uboczem. W obu przypadkach wydaje się, że gospodarze mają więcej atutów ale jak to bywa, boisko wszystko zweryfikuje. W innych meczach grają: Rybnica z Henrykowem typujemy sukces gospodarzy, Kościelnik - Kwisa Mroczkowice tu również gospodarze powinni wygrać na koniec Rolnik Rząsiny - Zaręba w tym meczu każdy wynik może być możliwy. W tej kolejce pauzuje Pasiecznik. Wszystkich mieszkańców Pobiednej zapraszamy do kibicowania naszej drużynie - do zobaczenia w sobotę o 15.00 na boisku LZS FATMA w Pobiednej przy ul Strzeleckiej.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u