•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Remis na zakończenie rundy jesiennej

Remis na zakończenie rundy jesiennej

1 listopada 2010 r.

Meczem z Kwisą Mroczkowice piłkarze LZS Fatma Pobiedna zakończyli rundę jesienna sezonu 2010/2011. Wynik niedzielnego meczu (0:0) podsumowuje naszą grę w całej rundzie. Graliśmy "średnio" i wyniki były średnie. W meczu z Kwisą byliśmy drużyną lepszą, ale jak zwykle nie wykorzystaliśmy swoich szans w ataku, a że obrona zagrała praktycznie bez błędu, więc mecz zakończył się bezbramkowo. Duży wpływ na grę miał bardzo silny wiatr. W pierwszej połowie to my graliśmy z wiatrem, ale nie było to naszym atutem. Nie potrafiliśmy dokładnie zagrać piłki do napastników (nawiasem mówiąc nie mieli oni najlepszego dnia), a jeśli już dostali piłkę to nie potrafili poważniej zagrozić bramce gospodarzy. Zabrakło celnych strzałów z dystansu. Gospodarze długimi momentami nie mogli wyjść ze swojej połowy. Przed drugą połową mieliśmy obawy o wynik. Ale okazało się, że mimo gry pod wiatr zagraliśmy o niebo lepiej. Stwarzając sobie kilka doskonałych okazji bramkowych. Mieliśmy inicjatywę, atakowaliśmy, ale bez efektu. Gospodarze zagrażali nam praktycznie tylko po rzutach rożnych, których kilka mieli w drugiej połowie. Teraz będzie przerwa, treningi wznowimy pod koniec stycznia. Myślę, że w rundzie wiosennej pokażemy lepszą grę i niektórym faworytom pokrzyżujemy drogę do awansu.