•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Wygrana na początek rundy wiosennej

Wygrana na początek rundy wiosennej

6 kwietnia 2011 r.

W niedzielę 3 kwietnia 2011 r. piłkarze LZS Fatma Pobiedna rozpoczęli rundę wiosenną pewną wygraną na "ciężkim" boisku w Pasieczniku. "Ciężkie" boisko to mamy na myśli, że stan murawy był katastrofalny. Dziura na dziurze. Przez stan boiska straciliśmy już w 24 min. Artura Witczaka, który wpadłszy w taką dziurę skręcił kostkę i na razie nie wiadomo ile będzie musiał pauzować.
Mecz zaczęliśmy od mocnego uderzenia, już w 2 min. po prostopadłym podaniu Mateusza Wiśniewskiego Damian Jędrzejczyk pokonał bramkarza gospodarzy. W 8 min. po strzale z około 20 m drugą bramkę zdobył Tomek Rypicz. Poziom meczu był bardzo niski, wiele niecelnych podań, kiksy zawodników, ale jak już wyżej pisaliśmy boisko nie ułatwiało gry. Gra była ostra mnożyły się faule. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze przynajmniej dwie dobre okazje, ale nie zostały wykorzystane. Gospodarze nie stworzyli sobie praktycznie żadnej dobrej sytuacji.
Druga połowa to duża przewaga naszej drużyny choć nie ma klarownych sytuacji. Dopiero w 60 min. po rzucie rożnym wybitą piłkę przejmuje przed szesnastką Damian Witczak i precyzyjnym strzałem przy słupku zdobywa trzecią bramkę. Gospodarze zagrażają nam tylko po rzutach wolnych. W 70 min. kolejne prostopadłe podanie Mateusza Wiśniewskiego i ponownie Damian Jędrzejczyk zdobywa kolejnego gola. Niestety już minutę później gospodarze po indywidualnej akcji zdobywają honorową bramkę ustalając wynik na 4:1.
Podsumowując, dobry wynik nie najlepsza gra, fatalne boisko i w następnym meczu zagramy osłabieni przez kontuzje i kartki.
Przeciwnikiem naszej drużyny w najbliższym meczu, który zagramy 10 kwietnia na swoim boisku będzie drużyna z 11 miejsca tabeli - Bazalt Wojciechów, z którą w jesiennej rundzie wygraliśmy 1:3.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u