•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?


Kalendarz odbioru odpadów 2023
Kalendarz niedziel handlowych w 2023 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Naturalnie najlepsi

19 czerwca 2011 r.

N A T U R A L N I E

N A J L E P S I !


Takie wyróżnienie oraz 10 tysięcy złotych otrzymała Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Pobiednej w wyniku rozstrzygnięcia konkursu ekologicznego zorganizowanego przez TAURON Ekoenergia uznaniu działań proekologicznych.

Cieszymy się, że nasza praca i różnorodne działania spotkały się z uznaniem, a my mogliśmy zaprezentować się jako szkoła przyjazna klimatowi. Od wielu lat prowadzimy działania proekologiczne. Staramy się "zaszczepiać" już najmłodszym dzieciom umiejętność właściwego współżycia z przyrodą i tak je wychować, by były przekonane o konieczności jej chronienia, szanowania i doceniania . Działamy wspólnie: nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz instytucje powołane do ochrony przyrody. Jest dla nas ogromną satysfakcją to, że nasze akcje, programy, projekty i kampanie zostały zauważone - mówią nauczyciele z SP w Pobiednej.

W trakcie mojej pracy zawodowej jeszcze nigdy nie miałam tak dużego problemu z podjęciem decyzji - mówi Prezes Zarządu TAURON Ekoenergia Małgorzata Wójcik-Stasiak - Prace przesłane na konkurs "Sala przyrody TAURON Ekoenergia" przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców, a nawet mieszkańców miejscowości, w których mieszczą się szkoły uczestniczące w naszej akcji było naprawdę ogromne.

Wiecej o finalistach i konkursie mozna przeczytac tutaj.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2022          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u